Coffeebreak

O nás

Profesionálne kávovary pre hotely, kaviarne a čerpacie stanice

Sme dlhodobým oficiálnym distribútorom kávovarov od nemeckého výrobcu WMF. Zabezpečujeme servis aj predaj týchto kávovarov, čistiacich prostriedkov a náhradných dielov. Doporučené využitie automatov WMF je v prevádzkach s vyšším denným predajom, v segmente hotelov, reštaurácií, kaviarní, čerpacích staníc či iných obslužných alebo samoobslužných priestoroch. 

Kedykoľvek potrebujete profesionálny kávovar do vašej prevádzky, chystáte sa otvoriť si novú kaviareň alebo vymeniť váš doterajší kávovar, sme tu pre vás.

Poradíme vám s výberom, vyriešime technologické požiadavky, všetko objednáme aj uvedieme do prevádzky. Ukážeme vám najnovšiu technológiu na trhu a odporučíme ten správny stroj pre vaše obchodné požiadavky.

Je pre nás dôležité, aby vám kávovary slúžili bez problémov. Preto máme dostatok technikov, ktorí sú pripravení vám pomôcť 24 hodín denne. Školenia prebiehajú priamo u výrobcu kávovarov, preto si môžete byť istí tým, že čokoľvek vám odporučíme, dokážeme tiež opraviť.

Naše služby pre vás:

Pre kávu dokonalú v každom dúšku

Nepredávajte len kávu. Predávajte potešenie z dokonalého nápoja. V jednej šálke sa toho môže toľko skrývať… kávovary WMF povznesú vašu kaviareň, reštauráciu či rýchle občerstvenie do nebývalých výšin. Dodávame automatické, poloautomatické kávovary aj kávovary na filtrovanú kávu značky WMF, tak obľúbené po celom svete. Spoločne vyberieme ten najlepší kávovar, vhodný práve pre vaše podnikanie.

Svojim zákazníkom tak  ponúknete dokonalú kávu s najjemnejšou mliečnou penou. S nami sa navyše nemusíte obávať oneskorenia, keby sa čokoľvek pokazilo. Náš technik je pripravený vám kedykoľvek pomôcť. Stačí nám napísať.

O nás