Coffeebreak

Mliečny systém

WMF prináša riešenie, ktoré vám vždy zaručí najlepšiu kvalitu nápojov. Naše mliečne systémy uľahčia vášmu personálu alebo zákazníkom prípravu profesionálnych mliečnych nápojov z kávy bez nutnosti baristických skúseností. Od základného systému Basic Milk po všestrannejšie Easy Milk alebo špičkový Dynamic mliečny systém – každý z nich vám ponúkne širokú škálu chutného mlieka a mliečnej peny.

Basic Milk

Systém Basic Milk je ideálnou voľbou pre všetky klasické kávové špeciality ako sú cappuccino, latte macchiato a caffe latte, ktoré sú pripravované s horúcim mliekom a horúcou mliečnou penou.
Systém Basic Milk je dostupný u WMF 1100S a WMF 1500 S+.

Smart Milk

Nikdy nebolo jednoduchšie podať širokú škálu studených mliečnych miešaných nápojov a teplých kávových špecialít. Inovatívny systém WMF Smart Milk uľahčuje vašim zamestnancom alebo zákazníkom ich prípravu.
Systém je k dispozícii pre model WMF 1300 S

Easy Milk

Systém Easy Milk vám umožní preniknúť do tajov ľadových mliečnych nápojov a horúcich kávových špecialít. Easy Milk automaticky vydáva ako  horúce tak aj studené mlieko alebo horúcu mliečnu penu.
Tento systém je k dispozícii pre kávovary WMF 1500 S+ a WMF 5000 S+.

Dynamic Milk

Systém Dynamic Milk ponúka ešte širšiu škálu možností v príprave mlieka, čo umožňuje plne automatickú prípravu 4 rôznych konzistencií horúcej mliečnej peny a 3 druhy studenej mliečnej peny. Rovnako tak vám Dynamic System pripraví horúce i studené mlieko. Svojim zákazníkom môžete vždy ponúknuť dokonalú mliečnu penu pre akúkoľvek kávu.
Dynamic Milk systém môžete využiť pri kávovaroch WMF 1500 S+, WMF 5000 S+ a WMF 9000 S+.

Mliečny systém