Coffeebreak

Servis

Nie nadarmo sú kávovary tejto značky obľúbené po celom svete. Vytvoriť s nimi dokonalú kávu s nadýchanou mliečnou penou je totiž tak jednoduché!

Ale aj tak sa niekedy môže stať, že budete potrebovať opraviť kávovar. Servis kávovarov WMF poskytujeme ako nami dodaných, tak aj Vašich pôvodných strojov po celej Slovenskej republike aj v Čechách.

Niečo sa pokazilo? Hneď to opravíme!

Ani dodaním strojov, zaškolením a inštaláciou naša spoločná spolupráca nekončí. Staráme sa o vás aj naďalej. Všetko, čo vám dodáme, vieme tiež sami opraviť. Zistíme, prečo prístroj hlási chybu a čo najrýchlejšie situáciu napravíme. Tak, aby bol váš obchod, kaviareň či reštaurácia čo najrýchlejšie opäť v prevádzke. Naši servisní technici sú tu pre vás vo dne v noci. Volať preto môžete 24 hodín denne.

Ako sa o vás staráme

Chápeme, že oprava bez meškania je pre vás dôležitá. Naši servisní technici sú z celého územia Slovenska a Čiech. Technikovi oznámite, aké zariadenie potrebuje servis, ktorá kontrolka bliká alebo ako sa stroj chová. Skúsený odborník rýchlo spozná, či má prísť hneď na miesto, alebo či musí objednať nejakú súčiastku. Ak bude oprava chyby v jeho silách, ihneď príde stroj opraviť alebo vám poradí, ako stroj sprevádzkovať.

Servis