Coffeebreak

Parný systém

Naše integrované parné systémy dodávajú vášmu profesionálnemu kávovaru WMF ďalší rozmer a vy tak môžete svojim zákazníkom ponúknuť ešte širšiu škálu nápojov. Či už sú ľudia používajúci váš kávovar absolútny začiatočníci alebo šikovní baristi, WMF parné systémy sú užívateľsky prívetivé. Môžete ho použiť na zahrievanie nápojov ako je varené víno alebo k napeneniu mlieka pre latté art. Teraz už je len na vás, aby ste si vybrali systém, ktorý najlepšie zodpovedá vašim obchodným potrebám.

Systém Basic Steam pre začiatočníkov

Tento systém môžete použiť na rýchle a jednoduché ohriatie rôznych nápojov od horúcej čokolády až po varené víno, ale taktiež k ručnému ohrevu či napeneniu mlieka.
Tento parný systém je k dispozícii pre kávovary WMF espresso, WMF 1100S a WMF 1500 S+.

Systém Easy Steam s teplotným sensorom

Easy Steam je parný systém, ktorý je určený na prípravu horúcich nápojov alebo k ručnému napeneniu mlieka z externého zdroja. Je vybavený poloautomatickou parnou tryskou, ktorá sa vypne po dosiahnutí predpísanej teploty, čím sa napeňovanie mlieka stane ľahkou záležitosťou.
Systém Easy Steam je dostupný pri WMF 5000 S+ a WMF 9000 S+.

Systém Auto Steam pre baristov k profesionálnemu napeňovaniu mlieka

Samostatná parná tryska parného systému Auto Steam umožňuje obsluhe kávovaru prispôsobiť hustotu mliečnej peny „v niekoľkých stupňoch“ pre každú porciu kávy zvlášť. Systém tiež uľahčuje ohrievanie mlieka a prípravu rôznych teplých nápojov. Auto Steam je k dispozícii pri kávovaroch WMF espresso, WMF 5000 S+ a WMF 9000 S+.

Tri stupne napeňovania mlieka

Štandardná pena

Jedná sa o objemnú mliečnu penu pre extra veľké množstvá vrstvených nápojov. Je vynikajúca pre prípravu latte macchiata!

Jemná pena

Táto mliečna pena je vždy tou správnou voľbou pre cappuccino.

Super jemná pena

S touto hustou krémovou mliečnou penou môžete pripravovať aj tie najzložitejšie tvary latte artu.

Parný systém